Párové focení na sněhu | V zimě nejlíp s dekou a termoskou

Svatební a párová fotografka Brno Suzanne foto

Když jsem začínala s focením, říkala jsem si, že až mě o svatební fotky jednou požádá nějaká jiná fotografka či fotograf, bude ze mě fakt velká holka. Loni se to stalo. A pořád si připadám úplně stejně. 

Nicméně fotit tak strašně důležitý den pro někoho, kdo svatbám a fotkám sám rozumí, je o to větší zodpovědnost. S tím jde ruku v ruce i trocha nervozity. A tak není nic lepšího, než si kamarády postavit před foťák na párovém focení. Všechny strany se navzájem uklidní. Fotografka zjistí, že její pár je naprosto úžasnej, a pár si oddychne, že si vybral fotografku, která totálně nezprasí jejich svatební fotky (z čehož si cyklicky oddychne i fotografka sama). 

A tak jsme vypadli za sněhem. Nebo spíš za tím, co z něj zbylo. Sbalili jsme svetry, deky, termosky a šli blbnout na kraj lesa.  Spousta pobíhání, zahřívání, ňuňání a smíchu. Podezírala jsem Lucku, že si barví vlasy podle Víťovy šály. A taky myslím, že doma ve volném čase trénujou blbiny s dekou… Už teď se těším, co vymyslí se svatebníma šatama. 

Párová fotografka Brno

Focení na sněhu Brno

Zimní párová fotografie Brno

Párová fotografka Brno

Párová fotografka Brno

Zimní focení Brno

Smích

Fotografka Brno

Focení s dekou

Suzanne foto