Svatební fotografie - Galerie

Svatební fotka jako svědectví vaší lásky

Fotky jsou jediná věc, která vám svatbu dokáže připomenout za měsíc, rok i padesát let poté. Smích, slzy, radost, lásku, důležité momenty i okamžiky, které jste ani nestihli postřehnout… 

Svatební fotografka Brno Pálava a okolí
Svatební fotografie
Svatební šaty Brno Kabelková Oplocká
Skupinová svatební fotografie Brno, Olomouc Ostrava
Alternativní svatební fotograf Brno Pálava a okolí
Czech wedding forest elopement
Svatebníf fotograf Brno a okolí
Svatební foto Brno Znojmo Pálava
Víla Kabelková Oplocká šaty
Svatební foto Brno, Vysočina, Pálava
Svatební fotografka Brno Znojmo Pálava
Stodola Suška pokoje svatba
Svatební šaty Brno Marie Mukařovská
Svatební foto Brno Znojmo Pálava
Svatba v kostele v Olomouci
Svatební foto Brno Znojmo Pálava
Svatební foto Brno Znojmo Pálava
Svatební foto Rudice
Svatební fotografka Český Ráj
Svatební místo v Českém Ráji - Statek v Ráji
Svatební foto Brno Znojmo Pálava
Svatební fotografka Brno, Vysočina, Pálava
Svatební fotografka Olomouc
Svatební
Svatební foto Brno Rudice Blansko

MILÁ SLOVA

Marťa & Vašek

"Byla to radost a tvé dokumentační schopnosti jsou nepřekonatelné a prostě to tak hezky vystihlo celý ten den, ty krásné detaily, momentky... Foto papučí a koberce je asi moje nejoblíbenější fotka, takhle to u nás je a i ta svatba byla prostě naše a o nás a ty jsi nám to moc krásně uložila do fotek a teď se nad tím můžeme do smrti dojímat a připomínat si tu radost a štěstí a bytí a všechno 🙂 "

Evička & Luděk

Neskutečně z opravdu celého srdce, i toho nejzazšího koutku, ti musíme poděkovat. Jak za fotky, tak za celý tvoje pojetí domluvy, příprav, kouzlení na svatební den i celý proces potom. Vždycky jsem snila mít jednou svatební fotky tak silné jako je/byl ten den. A tobě se to podařilo zachytit ještě krásněji než jsem doufala. Každý moment, i ty, o kterých jsem nevěděla. Jsou tam. Napořád<3.

Nikol & Franta

Vždy jsem si říkala, jestli takové pocity, jaké popisují nevěsty, budu mít taky ve svůj svatební den. A byly ještě silnější než jsem čekala. Je krásné vidět na fotce, co mezi sebou s Františkem máme. Jsem hrozně vděčná, že ,,to naše" máme díky tobě zachyceno. Vrací mě to zpět do toho dne, do těch momentů a pocitů. Je to kouzelné a dojemné.

MŮJ PŘÍSTUP

Každá svatba je originální příběh, který s vámi jako fotografka prožívám. Záleží mi na tom, abych vás jako pár poznala a mohla se naladit na vaše přání a sny. Budu vás podporovat, naslouchat vašim potřebám a uklidňovat vaše obavy.

I proto beru každý rok maximálně patnáct svateb. Nebookuji jich víc protože chci dát každému páru maximum ze sebe a tu nejlepší péči, kterou jako fotografka i člověk zvládnu poskytnout.

Abyste na svatbě neměli jen člověka s foťákem, ale jednu kamarádku navíc.