Martínek Man a jeho doma

Pětkrát tolik lásky

Martínek se narodil do rodiny, kde je lásky tolik, že by se v ní dalo plavat. Mamka, taťka, ségra a brácha si ho společně vymodlili a teď se těší ze zdravého a pohodového pátého člena domácnosti. Vlastně šestého, ale kočku nepočítám, protože tahle si stejně myslí, že všichni kolem ní jsou vetřelci.

Čekala jsem, že když budu fotit takhle velkou rodinu, nezastavím se a pořád se bude někde něco dít. Rozbíjení skleniček, řev (třeba kočičí či hladového dítěte), praskající baňky (byly Vánoce a kombinace kočka + vánoční stromek je vždycky dobrý základ pro apokalypsu)… prostě drama ne? 

No a ono ne. Místo toho na mě čekala opravdová povánoční pohoda, klid a spousta ňuňání. Každou chvilku chtěl Martínka držet a pusinkovat někdo jiný. Kromě kočky. Ta byla násilím dotažená na pár fotek, které přetrpěla s výrazem á la „vyfoť si to a odpal, nebo ti rozškrábu čočku“.

Takže vážně super focení, ze kterého byla taková hromada fotek, že jsem odcházela s paměťovkou napěchovanou skoro jak v půlce svatby. A tak to mám ráda. Když se doma nestydíte, otevřete mi svůj prostor a děláte to, co běžně. Když chcete blbnout, blbněte. Když si chcete hrát, hrajte si. Když máte prostě jen náladu na objetí a pusy, prosím… Hlavně, že TOHLE jste vy a vaše doma.