Svatební editorial v rustikálním stylu

Je květen a počasí se nechová moudře. Prší a je zima. Léto v nedohlednu. Nám se i přes to všechno s holkama povedlo dát dohromady něco většího. Už jednou jsme akci musely odsunout. Na podruhé se ale zadařilo a já mohla nafotit dlouho očekávaný svatební editorial na Zámku Slavkov. A byla to krása nesmírná vesmírná. Účes, květiny i šaty se ladili do rustikálního stylu, který nám je všem hodně blízký. Já sama bych chtěla, aby se v tomhle duchu jednou nesla i moje svatba. 🙂 Proto jasná volba.

Kouzelné líčení od Elišky, bohémský mega cop od Lucky, překrásné krajkové šaty ze salonu SEDM, božské květiny pastelových barviček od Áji a to vše na krásné Nikol. Viděno mýma očima a nafoceno s citem… pro Vás a Vaši potěchu… Poděkování patří Zámku Slavkov za jejich ochotu nás u nich nechat fotit a ještě po zavíračce poskytnout prohlídku interiéru!

Pokud i Vy plánujete svatbu v podobném stylu, budu se jí víc než ráda účastnit jako Vaše svatební fotografka! Nic mi není větší inspirací, než příroda. Když se pak spojí s jednoduchostí, rafinovaností a dvěma zamilovanými lidmi, vzniká dokonalá záležitost, u které chci být a nafotit ty nejhezčí fotky, jaké svedu!

Stějne tak Vám ještě chci doporučit i všechny holky, se kterými jsem při tomto editorialu spolupracovala. Jsou spolehlivé a práce skvostná! Mrkněte na fotky a posuďte sami, dole pak najdete linky na každou z nich.


Spolupracovali:

Květiny Ája Havlíčková

Účes Lucie Králová

Make-up Eliška Koblerová

Modelka Nikol Mrázková

Šaty Svatební salon SEDM

Prostory Zámek Slavkov