Lifestyle v teple domova

Od malička mám ráda příběhy. A právě život je nejlepší spisovatel. Život sepisuje, já fotím. EMOCE. ÚSMĚVY. LÁSKU. Ale i SLZY. Protože ty k životu také patří.

Ateliéry mi k srdci nepřirostly nikdy. Kýčovité pozadí a strnulé pózy tady rozhodně nenajdete. Nic nevypovídají o vás ani vašem světě.

Co tedy čekat? Chci poznat vás a vaše blízké. Nebýt jen fotografka, ale nová milá známost, které otevřete na pár chvil dveře do vašeho života. Lifestyle znamená životní styl a cílem je tedy zachytit chvíle, které leckdy bereme jako samozřejmost. Ať už je to společná procházka, vaření, návštěva oblíbené kavárny, naše koníčky nebo jenom mazlení na pohovce doma. To vše je téměř každodenní rutina. Pravdou je, že se časem věci mění a my se často ani nenadějeme a leccos je minulostí.

Nechte proto mé fotografie mluvit za vás a zvěčnit cenné momenty takové, jaké jsou. Žádné tuny make-upu, sladěné oblečení ani nervozita z toho, jak asi na fotce vypadám. Hlavní je vzájemná blízkost. A výsledkem jsou barevné i černobílé snímky s duší. Mini příběhy vašeho života. Fotky do rodinného alba, které vám za několik let vykouzlí úsměv a připomenou, jaké to bylo, když…