Ceník

Ceník fotografických služeb

Platný od 1.1.2019


Lifestyle Portrét

1200,- Kč / 10 fotografií

Pro občasné individualisty, kteří by měli rádi památku na cokoliv milého z jejich života, ať už je to záliba, návštěva nějakého jedinečného místa nebo společný čas se čtyřnohým mazlíčkem… Vyberte si ideálně to, co vás charakterizuje.

Fotit budeme buď u vás doma, nebo venku, na místě, které se vám líbí, nebo důvěrně znáte. Hlavní je se cítit pohodlně a fajn. Vyhraďte si 1-2 hodiny, ale leckdy se přidá i příjemné povídání a je z toho hodin víc. Na pózování moc nehraju, když se rozhodnete být doma zachumlaní v teplácích a dece, nebudu vám to rozmlouvat.

Nejraději mám, když mé fotky zachycují realitu. Proto nečekejte nějaký styling, retuše à la Cosmopolitan nebo ateliérové svícení. Pokud chcete vzpomínku na teď a tady, dostanete ode mě do 4 týdnů 10 upravených fotografií, které beze slov vypoví něco o vás a zachytí kus duše.


LIFESTYLE Rodinné a párové focení

1400,- Kč / 15 a více fotografií

Zamilovaní, v očekávání, před svatbou nebo už rozrostlá rodinka, všichni chceme památku. Ať už na nějaký speciální okamžik nebo jen tak na život, jaký jste si ho udělali. Platí zde veskrze to samé, co u portrétního focení. V centru dění jste vy a cílem je vychutnat se čas s blízkými.

Fotit vás budu po dobu 1-2 hodin. Ať už skončíme u vás doma v obýváku, na pouti, v oblíbené kavárně nebo jen tak cestou necestou lesem, chci, abyste se cítili fajn, uvolnění a užívali si přítomnou chvíli. Pokud jste rodinka s mimčem, fotím u vás doma – jen tak získají fotky tu nádhernou intimitu a emoce, kterou prostě chcete mít uchovanou navěky věků…

Dostanete ode mě minimálně 15 upravených fotografií, a to do 4 týdnů od focení. Převládat budou momentky a emoce, které vám i za spoustu let připomenou, co je v životě důležité.


Svatební focení

~ JIŽ nyní si můžete rezervovat termín svatebního focení v sezóně 2020 ~
UPDATE pro 2019: Volné termíny už mám pouze v srpnu a říjnu

Láska, kvítka, lidé, radost, jídlo, tanec… To opravdu můžu! Svatby jsou pro mě vše v jednom. Proto je tak zbožňuju! Váš den D se mnou bude v citlivých a zodpovědných rukou. Pokud chcete fotografku, která splyne s davem, zachytí spoustu momentek a zakonzervuje fotkami atmosféru celého dne, napište mi.

Ceny se pohybují v rozmezí 4.000-10.000,- Kč v návaznosti na délce focení, místě konání, výsledném počtu fotografií a případných zvláštních požadavcích. Napište si o podrobnější kalkulaci, ráda vám ji zpracuji. Samotnému svatebnímu dni předchází schůzka, vzájemné seznámení se, sladění představ a domluvení podrobností. Doba dodání fotografií je 4-6 týdnů, podle velikosti zakázky. Z celodenního focení můžete očekávat cca 250-300 upravených fotek. Z důvodu omezené časové kapacity upřednostňuji zakázky na celodenní focení.


Cena je vždy splatná na konci focení. Neupravené fotografie a snímky v RAW neposkytuji. Výběr provádím sama v souladu s mým fotografickým okem, stylem a vkusem. Pokud chcete zaslat náhledy pro Váš vlastní výběr, oznamte toto ještě při samotném focení a počítejte, že pak dodací lhůta začíná plynout od doby dodání čísel zvolených snímků. 

Všechny fotografie podléhají ochraně autorských práv a jsou majetkem fotografa. Bez jeho svolení nesmějí být použity ke komerčním účelům. Klienti smějí využívat fotografie ke své osobní nekomerční prezentaci. Vyhrazuji si právo použít fotografie ke své vlastní prezentaci.