Ceník

Ceník fotografických služeb

Platný od 1.1.2019


Lifestyle Portrét

1200,- Kč / 10 fotografií

Pro občasné individualisty, kteří by měli rádi památku na cokoliv milého z jejich života, ať už je to záliba, návštěva nějakého jedinečného místa nebo společný čas se čtyřnohým mazlíčkem… Vyberte si ideálně to, co vás charakterizuje.

Fotit budeme buď u vás doma, nebo venku, na místě, které se vám líbí, nebo důvěrně znáte. Hlavní je se cítit pohodlně a fajn. Vyhraďte si 1-2 hodiny, ale leckdy se přidá i příjemné povídání a je z toho hodin víc. Na pózování moc nehraju, když se rozhodnete být doma zachumlaní v teplácích a dece, nebudu vám to rozmlouvat.

Nejraději mám, když mé fotky zachycují realitu. Proto nečekejte nějaký styling, retuše à la Cosmopolitan nebo ateliérové svícení. Pokud chcete vzpomínku na teď a tady, dostanete ode mě do 4 týdnů 10 upravených fotografií, které beze slov vypoví něco o vás a zachytí kus duše.


LIFESTYLE Rodinné a párové focení

1400,- Kč / 15 a více fotografií

Zamilovaní, v očekávání, před svatbou nebo už rozrostlá rodinka, všichni chceme památku. Ať už na nějaký speciální okamžik nebo jen tak na život, jaký jste si ho udělali. Platí zde veskrze to samé, co u portrétního focení. V centru dění jste vy a cílem je vychutnat se čas s blízkými.

Fotit vás budu po dobu 1-2 hodin. Ať už skončíme u vás doma v obýváku, na pouti, v oblíbené kavárně nebo jen tak cestou necestou lesem, chci, abyste se cítili fajn, uvolnění a užívali si přítomnou chvíli. Pokud jste rodinka s mimčem, fotím u vás doma – jen tak získají fotky tu nádhernou intimitu a emoce, kterou prostě chcete mít uchovanou navěky věků…

Fotím v prostředí, kde se mi uvolníte a budete cítit fajn. Fotím momentky a vlastně tak trochu reportáž. A pokud chcete ateliérový fotky, nejsem pro vás ta pravá a ani mi nepište 🙂 

Dostanete ode mě 15 a více upravených fotografií, a to do 4 týdnů od focení. Převládat budou momentky a emoce, které vám i za spoustu let připomenou, co je v životě důležité.


Svatební focení

~ můžete si rezervovat termín svatebního focení na sezónu 2020 ~
Pro rok 2019 už na svatební focení volné termíny bohužel nejsou

Láska, kvítka, lidé, radost, jídlo, tanec… To opravdu můžu! Svatby jsou pro mě vše v jednom. Proto je tak zbožňuju! Váš den D se mnou bude v citlivých a zodpovědných rukách. Pokud chcete fotografku, která splyne s davem, zachytí spoustu momentek a zakonzervuje fotkami atmosféru celýho dne, napište mi.

Fotím pouze celodenní svatby, protože si stojím za tím, že jen tak vznikne pořádný ucelený příběh vašeho velkýho dne. A ten příběh je to, co si budete chtít za pár let připomenout. Nejprve se sejdeme na kafi a zjistíme, jestli si navzájem sedíme. Svatby fotím zásadně párům, se kterýma jedu na stejný vlně. Pokud si to všechno vzájemně odkýveme, zaplatí se záloha a máte rezervovaný termín. Ve svatební den přijedu na místo příprav ráno už kolem deváté a jsem s Vámi po celý den, do doby, než stihnou svatebčané padat únavou nebo nadměrnou konzumací vína (většinou zhruba desátá večerní). Pak se rozloučíme a místo svatební výslužky se s vámi na památku raději vyfotím (protože sladký je moje zkáza a mě fakt nebaví kupovat nový oblečení). Finální počet fotek je kolem 300 a dostanete je do 4-6 týdnů. No a celý tohle všechno stojí 10.000 peněz + cestovné mimo Brno.


Malý disclamer: Cena je vždy splatná na konci focení. Neupravené fotografie a snímky v RAW neposkytuji. Výběr provádím sama v souladu s mým fotografickým okem, stylem a vkusem.

Všechny fotografie podléhají ochraně autorských práv a jsou majetkem fotografa, který si vyhrazuje právo použít fotografie ke své vlastní prezentaci. Bez svolení fotografa nesmějí být použity ke komerčním účelům. Klienti smějí využívat fotografie ke své osobní nekomerční prezentaci, přičemž je zakázáno je bez svolení dále upravovat nebo ořezávat.