Ceník

Lifestyle rodinné a párové focení

1 hodina focení – 1500,- Kč / 20 a více upravených fotografií / dodání do 4 týdnů


Zamilovaní, v očekávání, před svatbou nebo už rozrostlá rodinka, všichni chceme památku. Ať už na nějaký speciální okamžik nebo jen tak na život, jaký jste si ho udělali. V centru dění jste vy a cílem je vychutnat se čas s blízkými.
Fotím v prostředí, kde se mi uvolníte a budete se cítit fajn. Občas skončíme u vás doma v obýváku, občas jen tak cestou necestou lesem či městem. Můžeme vyrazit i do vaší oblíbené kavárny, na pouť nebo s dětmi do zoo. Hlavně chci, abyste se cítili fajn, uvolnění a užívali si přítomnou chvíli. Popusťte uzdu fantazii a klidně si vymyslete něco netradičního. Čím víc crazy, tím líp!
Ráda fotím i narozeninové oslavy. Třeba až bude vaše dítko slavit jeden rok…? 
Jen pokud jste rodinka s malým miminkem, fotím přímo v porodnici nebo u vás doma – jen tak získají fotky tu nádhernou intimitu a emoce, které prostě chcete mít uchované navěky věků…


Svatební focení

~ Volné termíny JARO a PODZIM 2020 ~

Pár volných víkendů mám v květnu, červnu, říjnu a listopadu 2020.

Konkrétně prosím poptávejte do zpráv, obratem Vám napíšu, jestli je termín volný. Léto je bohužel plné.  Do července, srpna a září už nikoho nenacpu.


Miluju jarní a podzimní svatby! Miluju vítr ve vlasech, lesy, mlhu, déšť, všechno jednoduché a přirozené, světlo a stín… mohla bych pokračovat dál. A taky, nejraději fotím svatby, které se vymykají standardu, které si uděláte podle sebe a ne podle přání rodičů nebo toho, co má nejvíc lajků na Instagramu. Jsi nevěsta, které nevadí trochu blbout a třeba si i zašpinit lem svatebních šatů? Budete se brát v kostele, na vrcholku hory nebo v hloubi lesa a místo svatební hostiny chcete dělat třeba táborák nebo tančit do padnutí pod širým nebem? Perfektní, vás chci fotit! 
 Fotím pouze celodenní svatby, protože si stojím za tím, že jen tak vznikne pořádný ucelený příběh vašeho velkého dne. A ten příběh je to, co si budete chtít za pár let připomenout. Svatby chci fotit párům, se kterými si vzájemně sedneme. Proto se nejprve sejdeme na kafi a zjistíme, jestli si máme co říct. Pokud si spolupráci odkýveme, zaplatí se záloha a máte rezervovaný termín. Ve svatební den přijedu na místo příprav ráno podle domluvy a jsem s Vámi po celý den, do doby, než stihnou svatebčané padat únavou nebo nadměrnou konzumací vína. Pak se rozloučíme a místo svatební výslužky se s vámi na památku raději vyfotím.
Váš den D se mnou bude v citlivých a zodpovědných rukou. Pokud chcete fotografku, která splyne s davem, zachytí spoustu momentek a zakonzervuje fotkami atmosféru celého dne, jsem vaše.

1 hodina svatebního focení – 1200,- Kč + dopravné mimo Brno / minimální doba focení je 10 hodin

Dostanete 300 a více upravených fotografií / webovou galerii / dodání do 4-6 týdnůPřirozený portrét

1 hodina focení – 1500,- Kč / 10 a více upravených fotografií / dodání do 4 týdnů


Pro občasné individualisty, kteří by měli rádi památku na cokoliv milého z jejich života, ať už je to záliba, návštěva nějakého jedinečného místa nebo společný čas se čtyřnohým mazlíčkem… Vyberte si ideálně to, co vás charakterizuje.

Fotit budeme buď u vás doma, nebo venku, na místě, které se vám líbí, nebo důvěrně znáte. Hlavní je se cítit pohodlně a fajn. Leckdy se přidá i příjemné povídání. Na pózování nehraju, když se rozhodnete být doma zachumlaní v teplácích a dece, nebudu vám to rozmlouvat.

Nejraději mám, když mé fotky zachycují realitu. Nečekejte nějaký styling, retuše nebo ateliérové svícení. Pokud chcete vzpomínku na teď a tady a fotky, které beze slov vypoví něco o vás a zachytí kus duše, jsem tu pro vás.Cena je vždy splatná na konci focení. Neupravené fotografie a snímky v RAW neposkytuji. Výběr provádím sama v souladu s mým fotografickým okem, stylem a vkusem.

Všechny fotografie podléhají ochraně autorských práv a jsou majetkem fotografa, který si vyhrazuje právo použít fotografie ke své vlastní prezentaci. Bez svolení fotografa nesmějí být použity ke komerčním účelům. Klienti smějí využívat fotografie ke své osobní nekomerční prezentaci, přičemž je zakázáno je bez svolení dále upravovat nebo ořezávat.