Projekt Ledová královna

První sobota roku 2017 byla ve znamení chladu. Nejen svými ledovými teplotami, ale také projektem, který jsme fotily s Katkou Šindelkovou. A víte, že nechápu, proč se chlad pojí s modrou, když mrznoucí prsty se barví do červena?

Zimu mám ráda, ale víc si ji užívám oblečená. O to větší klobouk dolů patří Káti, která se dobrovolně chopila téhle role, napatlala na sebe neskutečný make-up, nasadila homemade korunku, nasoukala se do tenoučkých šatiček od POSHme a ochotně pózovala v -10°C ve sněhu.

Takové focení není žádná sranda. Není čas na nějaké extra hledání póz, modelka vám mrzne. Není čas zkoušet úhly, ze kterých by to mohlo být lepší, modelka vám mrzne. Není čas na sáhodlouhé nastavování foťáku, modelka mrzne! A vy mrznete taky, ač o chlup pomaleji.

Jsou také ale momenty, které zahřejí. Kromě čaje v termosce například holčička nadšením odhazující sáňky a běžící k tatínkovi volajíc „Elsa, tati, Elsa!“ (charakter z animované pohádky Frozen). Nejvřelejším momentem je však bezesporu příchod domů! Máme radost, že jsme přežily bez omrzlin a nachlazení. A jak dopadl výsledek? Níže se můžete pokochat sami.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *